Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravím;)

25.1.2008

Obrazek

Tak mé ctěné jméno jeVeronika. Bydlím v..no ve Střemech, ale to stejně neznáte, takže je to úplně jedno kde vlastně bydlím:) Je to kousek od Mělníka no..ten už snad znáte, ne?:)

Tak asi 12 let hraji na klavír, ale moc toho neumím, protože po 4 letech hraní v "lidušce" mě vyhodili, takže už teď tolik nehraji. Ale i přesto jsem na naší mělnickou "lidušku" nezanevřela a už 2 roky tam chodím hrát na alt saxofon..tak třeba mně už nevyhodí a stihnu odejít sama:)

Základku sem kupodivu absolvovala dost úspěšně a teď jsem ve "třeťáku" na veřejnoprávní škole TRIVIS..pokud to někdo zná tak věřím v jeho upřímnou lítost, kterou ke mně určitě momentálně cítí. Alespoň vím, jakou školou se pomstím svým dětem,když mně budou štvát!!

Zatím děti nemám, ale má spoustu zvířátek, který taky dokážou občas pěkně štvát. Roxyna, což je fena labradora je pěkně "vyčůraná" a i když poslouchat umí, občas se jí nehce. Derik je jezevčík, kterej je asi o 11 let starší než Roxyna, ale bezmezně jí miluje a udělal by pro ní všechno (vysvobodit z kotce, když hárá...). Oba strašně rádi šikanujou našeho kocoura, kterej nemá jméno, protože je to prostě kocour. Měli sme i kočku, ale byla až moc plodná, tak už jí nemáme..a neřeknu kde je..ale je v pořádku:) No pak už tu je jen Hugo, můj chameleon. Je zábavný se na njě koukat, ale ne na něj šahat..tak to radši nedělám. A pak snad už jen rybičky...ty kupodivu taky nejsou pojmenovaný. Asi je to jedině dobře.

No co jinak..mám přítele..už dýl jak 18 měsíců:) A za týden se budeme brát..NEEEE kecám:) To by se zbláznil ze mně asi..asi určitě:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

důležité!

(švestička, 8. 4. 2008 14:12)

ahoj verunko, no tak tě moc zdravínkám:-P, to je asi vššeee:-D

No..

(Verunaa, 28. 1. 2008 21:14)

..nadpis taky nechápu, ale nic s tím neudělám.. No vlezlá nejsi..jen odvážná:D

zas usi bejt nadpis?proc????????????

(klara, 28. 1. 2008 21:12)

vypada to ze sem s prispevkem ZASE prvni..jezis ja sem tak vlezla:)